Ankara da hurda alanlar olarak birçok ilçemize hizmet verip hurdaların alım satım işlemi yaparak sizlere yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana birçok maden ve metallerin geri dönüşümünü sağlıyoruz. Alüminyum hurda, çinko, bakır, inşaat, krom, nikel hurda olarak tekrar kullanmak üzere geri dönüşümlerini oluşturuyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve deneyimli personellerimiz ile sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. Birinci sınıf ekipmanlarımız ve gelişmiş teknolojinin sayesiyle hurdaların ticaretini yapıyor. Ankara da hurda alanlar olarak uygun ve geniş fiyat listesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Güvene dayalı iş birliği ve lisanslı geri dönüşüm yaparak sizlere hizmet veriyoruz. Hurdaya en iyi fiyat veren firma olup bulunduğumuz sektörde güvenilir bir hizmet oluşturduk. Bu sayede pek çok kişinin beğenisini ve takdirini kazandık. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sitemizi ziyaret edip iletişim sekmesinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çinko Hurda

Çinkolar erime noktası düşük olan metallerden biridir. Oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir. Toplumda sahte gümüş olarak bilinir. Çinko birçok metalle ile kolay bir şekilde alaşım olarak da kullanabiliriz. Bunun dışında kuvvetli bir şekilde elektropozitif metal olarak da korozyona karşı dayanıklı çelik üretiminde de kullanırız. Ayrıca pres döküm ve çinko asit ve alaşımların üretiminde kullanırız. Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra en çok kullandığımız metallerden biridir. Bu metaller demir ve çeliğin korozyona karşı direncini arttırır. Ayrıca döküm sanayilerinde kullandığımız ürünler ile pirinç alaşım yapımında da kullanırız. Metallerin geri dönüşümlerini sağlayarak hem insanlarımız için faydalı olmaya hem de ülke ekonomisine katkı sağlarız. Çinkolar, çinko plakaların yapımında, çatı kaplamalar da ve lastik sanayilerinde kullanım alanı oluştururuz. Alaşımlar ve bileşiklerinin kullanım alanından özellikleri iyi bilinmesi oldukça büyük öneme sahiptir. Ticari bakımdan çinkonun herhangi bir şekilde gerileme söz konusu değildir.

Çinkolar doğada fazla bulunan metallerden biridir. Günümüzde geniş bir kullanım alanı mevcut olup birçok sanayide kullanırız. Otomotiv sektöründe, deodorant yapımında da tercih ederiz. Çinko hurdalar piyasaların önemli bir ürünüdür. Bu bakımdan geri dönüşüm tesislerimizde oluşturup siz değerli müşterilerimize alım satım işlemi yaparız.

Hurda Alüminyum

En çok kullandığımız hurda türlerinden biri de alüminyumdur. Birçok yerde karşımıza çıkar. Genellikle araç motorların muhafazasını üstlenen bu madenler geri dönüşümü zordur. Aynı şekilde eritimi de zor olduğu için piyasa fiyatları bakımından farklılık gösterip değerlendirmeliyiz. Yaygın olarak kullandığımız bir diğer hurda alüminyum ise profil alüminyumdur. Çelik ve demir sağlam olmasına yardımcı olarak bu konularda profil türünü kullanırız. Boyalı ve boyasız olması sebebiyle alım satım konusunda bir etkendir. Jant ve tel alüminyum olarak bu hurda türü bu sektör için oldukça önemlidir. Saf hale yakın olması sebebiyle bu ürün araç tekerlekleri yapımında da karşımıza çıkar. Alüminyum levhalar ise sac dayanıklılığı olması ile üretim ve kullanım konusunda yaygınlaşmaya başlamıştır. Bakırlı petek, piston ve radyatör sanayilerinde de kullandığımız motor ekipmanlardan biridir. Ayrıca kutu ve tas tabak yapımında da kullanırız. Saf alüminyum olarak değil farklı madenlerin karıştırılması sonucunda elde ederiz. Bu sebeple bu ürünleri insanların yaşamlarını idare edebilmeleri açısından şekil veririz.  Gündelik yaşam malzemeleri oluştururuz.

Hurda alüminyumlar birçok kategoriler de ayırdığımız gibi fiyat bakımından da çeşitlilik gösterir. Ayrıca toplanıldığı alana göre, nasıl işlediğimize göre, ürünü fabrikaların hangi perspektiflerden aldığımıza göre  sıralarız. Saflık derecesine önem vererek hareket ederiz. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu metalleri uygun fiyatlar ile oluşturduk. Müşteri memnuniyetine önem verip bu şekilde sektörde yerimizi aldık. Alüminyum hurdaları konusunda satın almak isterseniz bizlerle iletişime geçiniz.

Hurda Çeşitleri

 • Alüminyum
 • Bakır
 • Çinko
 • Demir
 • Krom
 • Kurşun
 • İnşaat
 • Talaş
 • Pirinç
 • Kağıt
 • Nikel

Krom Hurdası

Türkiye de oldukça yaygın olarak kullandığımız bir diğer madenlerden biride kromdur. Ayrıca fazla olması sebebiyle en çok ihraç ettiğimiz ürünlerden biridir. Krom madenini çelik ve otomotiv sektöründe kullanırız. Ayrıca tuğla kalıpların yapımında da karşımıza çıkar. Bu sebeple krom hurdaları alım satım konusunda en çok tercih edilen ürün olarak karşımıza çıkar. Firma olarak bu madenleri geri dönüşümünü sağlayarak tekrar kullanmak üzere sizlerden satın alıyoruz.

Yerimizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
In this article: