Ankara hurda demir fiyatları olarak yer aldığımız bu sektörde birçok ürünlerin geri dönüşümünü sağlayarak kaliteli hizmet ediyoruz. Evlerinizdeki fazla ürünleri, ömrünü tamamlamış ürünleri ve tekrar kullanıma hazır malzemelerin geri dönüşümünü sağlıyoruz. Ankara hurda demir fiyatları olarak birçok ilçemize hizmet verip tekrar kullanmayı sıklaştırıyoruz. Bu bakımdan alüminyum, krom, çinko, demir, nikel, kağıt ve akü gibi birçok ürünleri kabul ediyoruz. Bu sayede çevremizi hatta dünyamızı koruyoruz. Bu geri dönüşümler oldukça önemli bir yere sahiptir.

Çöpe atacağınız ürünleri ve kazaya uğramış ürünleri sizlerden satın alarak hem bütçenize katkı sağlıyoruz. Hem de tekrar kullanılmaya hazır hale getiriyoruz. İşte bu yüzden firma olarak ülkemize ve çevremize katkı sağlıyoruz. Sizler de ellerinizdeki fazla ürünlerden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Nedir? Ne İşe Yarar?

Hurdalar, kullandığımız malzemelerin dışında ki malzeme artığıdır. İşlevselliğini ve kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin geneline verilen isimdir. Hurdaları birçok maddeden oluşturup tekrar kullanılacak hale getiriyoruz. Günümüzde ki en değerli ve kullandığımız hurda metallerdir. Bu sayede hurdalar başlı başına piyasamız için olmazsa olmazıdır. Buna bağlı olarak devamlı değiştiği için hurda fiyatlarının da değişmesine sebep olur. Hem iş hem de konutlar ortamların en çok duyduğu malzemelerden biridir. Hurda metalleri eriterek başka malzemeler ile karıştırıp daha önemli ortamlarda kullanım sağlarız. Bu sayede ülke ekonomisine katkı sağlayıp dışa bağımlılığı azaltırız. Aynı zamanda ham madde ihtiyacını da karşılarız.

Ankara Alüminyum Hurdacı

 

Gelişmiş teknoloji ve aletlerin hız kazandığı bu zamanlar da hurda miktarına düşen kısım oldukça azdır. Hatta % 1 oranındadır. Fakat evlerimizde, iş yerleri ve ticari alanlar da kullandığımız birçok ürün elektronik atık olarak nitelendiririz. Bunları hurdaya dönüştürüp tekrar kazanabilecekken maalesef toprağa karışıp çöpe atıyoruz. Bu yüzden toprağın yapısını ve ekosistemin bozulmasına katkı sağlıyoruz.

Evlerinizdeki elektronik ürünleri firma yetkililerimiz tarafından satın alarak sizlere değerli kadar para ödüyoruz. Demir, çelik, bakır, kurşun, nikel, plastik ve buna benzer birçok ürünleri satın alıyoruz. Servislerimizde kendi aralarında ayrıştırıp geri kazanılmasını sağlıyoruz. Böylelikle ülkemize de katkı sağlıyoruz. Artan nüfus ile birlikte ihtiyaçlarımızı karşılıyor döviz miktarının içeride kalmasını sağlıyoruz. Tüm bunlar ekonomiye katkı sağlayıp ülkemizi kalkındırıyoruz. Çünkü sıfırdan bir ürün üretmek ve kullanıcı ile buluşturmak zorlu süreçtir. Fazla enerji ve fazla maliyet demektir. Hurda olarak bu işlem daha kolay olup oldukça da ekonomiktir. Kıyaslamak gerekirse tek bir kaynaktan karşılanabilir enerji ve hammadde açısında ekonomiktir.

Hurda Demir Alımı

Ankara hurda alüminyum

Türkiye de son zamanlar da geri dönüşüm  ve hurdacılık sektöründe büyük çalışmalar görüyoruz. Bu sebeple de büyük ilerlemeler yaşadık. İlerlemelerin en büyüğünü sanayi alanlarımız da gerçekleştirdik. Bu yüzden hurda firmalar arasında Ankara da lider duruma geldik. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle başladığımız bu alanda alım satım işlemlerini de bu şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hurda demirin kilosu ne kadar?

Hurda demir fiyatını öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz. Böylelikle de demir hurdaların türlerine göre de fiyat seçenekleri sunarız. Günümüzde demir hurdaların geri dönüşümü oldukça değerli olup en çok yapılan metallerden biridir. Bu sebeple de çeliğin büyük bölümünü demirlerden üretiriz. Sizlerde ellerinizdeki hurda demirleri değerlendirmek isterseniz ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Ankara Hurda Alimi makalemizi okumak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
In this article: