You are here:
Ankara Bakır Hurda Satım

Hurda Bakır rengi kızıl olan ve birçok alanda kullanım imkanı sunan madenlerden bir tanesidir. Bakır üretiminde kolay bir malzeme olmasından dolayı eski çağlardan beri en çok kullandığımız malzemelerdir. Isıyı ve elektriği en iyi ileten elementtir. Bu sebeple ısınma soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça kullanırız. Bir diğer özelliği ise bakırlar paslanmaz bir yapıdadır. Bu sebeple kaplama alanında sıkça tercih eder malzeme olarak tercih ederiz. Kaynak yapılırken ve bronz üretiminde önemli bir yere sahiptir. Sanayi sektörü ve hammadde sektöründe çok fazla kullanım sağlayan hurda bakırlar günümüzde aynı değerini korur. Eski çağlarda kısıtlı imkanlar ile bakırın kullanışlı olması ve insan yaşamı için önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple bakırlar hurda olarak da ülkemiz için oldukça önemlidir. Artan nüfus ile birlikte doğal ihtiyaçları karşılayamaz hale geliyoruz.

Böylelikle geri dönüşüme kazandırarak ham madde ihtiyacımızı azaltmış ve bütçemize katkı sağlamış oluruz. Ankara hurda alımı olarak sizlerden kilogram olarak değerleri kadar fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Ankara hurda alımı yaparak sizlerden kullanılmış ve işe yaramayacak atık maddeleri satın alıyoruz. Birçok bakır çeşitleri mevcuttur;

  • Soyma bakır hurdası
  • Lema bakır hurdası
  • Kırkambar bakır hurdası
  • Külçe bakır hurdası
  • Bakır talaş hurdası
  • Antigron kablo bakır hurdası
  • TTR kablo bakır hurdası

bu tür hurdalar vardır.

Soyma Bakır Hurdası Nedir?

Kablosundan sıyrılmış ayrılmış hurda olarak adlandırırız. Parlak ve lekesiz bir renge sahiptir. Yüksek fiyatlara satmak isterseniz bakırın yapısını temiz tutmalısınız. Parlak ve temiz olması için yakmadan soyarak satışı daha kaliteli olacaktır.

İska geri dönüşüm firması olarak soyulmuş hurda bakır kablo en yüksek değerlere sahiptir. Eğer bakır kablonuz yanmış ve parlaklığını kaybetmiş ise değersiz hale gelir. Bu sebeple de fiyat bakımından düşük değerlere alınır. Kablo bakırların değerleri düşünce kırkambar bakır fiyatı üzerinden fiyat sunar bu şekilde işleme sokarız. Yani soyarak daha ağır geleceği için kilo ile satın aldığımızda daha yüksek fiyatlar sunarız. Bakır kabloların kalitesini düşürmemek için makineleri devreye sokarak geri dönüşüm işimizi başlatırız. Sizlere 7/24 hizmet sunar ve değerinde nakit alımı yapıyoruz. 

Ankara hurda bakır fiyatları olarak yer aldığımız bu alanda birçok ürünleri geri dönüşümlerini yaparak tekrar ham madde olarak oluşturduk. Böylelikle ülke ekonomisine katkı sağlayarak ihtiyaçlarımızı karşılar hale geldik. Ankara hurda bakır fiyatları bakımından kg cinsinden belirler ve sizlere fiyat aralığı sunarız. Hurdacılık önemli bir meslek olup işimizi severek yapıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve modern teknolojimiz yardımıyla birçok ürünü tekrar kullanmak üzere piyasaya sunuyoruz. Bu işlem oldukça önemli olup dikkatli ve özenli bir şekilde meydana getiriyoruz. Hurda bakır, alüminyum, kurşun, nikel, krom gibi birçok alanda ürünlerin geri dönüşünü sağlıyoruz. Bunun haricinde evlerinizdeki fazla olan eşyaları, defter, kitap ve elektronik cihazları sizlerden satın alıyoruz. Yapmanız gereken sadece bizler ile iletişime geçip bilgi almaktır.

İnsanoğlu her geçen gün istek ve ihtiyaçları bakımında tüketim sergiler. Bir süre sonra bu kaynakların bitmesi ile kendine yetemez olur. Bu yüzden ülkemiz dışarıya bağımlı hale gelir. Bu bakımında hurdacılık önemli bir iş olup birlikte bir mücadeleye girmeliyiz. Kontrolsüz ve plansız harcamalar ile birlikte hem çevremiz kirlenmiş olacaktır. Hem de doğal kaynaklarında tükenme başlayacaktır. Dünyayı ve ekolojik dengeyi önemseye kişiler olarak bu aşamada üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Ve geri dönüşümde birçok ürünleri değerlendiriyoruz. Geri dönüşüm, insanların kendi elleri ile yok ettikleri doğanın daha sağlıklı bir hale gelmesi için yaptığımız faaliyetlerdir. Doğada uzun yıllar kaybolmayıp toprağa zarar veren ürünleri tekrar kullanmak üzere değerlendiriyoruz. Böylelikle geri dönüşüme tabi tutuyoruz. Bu sayede hem ülke ekonomisine katkı sağlayıp hem de çevremizi korumuş oluruz.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları piyasasında değişiklik göstermektedir. Hurda bakır çeşitli kullanım alanlarında değerlendirilen bir maden olması ile son derece önemlidir. iyi bir iletken olması nedeni ile ısı ve elektrik iletme konusunda oldukça başarılıdır. Hurda bakır fiyatları konusunda İSKA Geri Dönüşüm olarak hurda bakırlarınızı sizlerden yüksek fiyatlandırmalar ile alarak ekonominize de katkı sağlamaktayız. Soyma bakır hurdası, lema bakır hurdası, külçe bakır hurdası, bakır talaş hurdası vb. gibi birçok atık maddeler bulunmaktadır.

Hurda sarı alımı ve fiyat bilgilerini incelemek için tıklayınız.