You are here:
Ankara Kablo Hurdacı

Hurda Kablo Nedir? 

 

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatları da sıklıkla merak edilmektedir. Bu durumun yanı sıra firmamız 2022 yılına özel hazırlamış olduğu güncel hurda kablo fiyatlarıyla sizlere sürekli olarak anlık hurda fiyatları öğrenerek kendi elinizdeki hurdalarının ne kadar tutacağını hızlı bir şekilde göstermektedir. Bu durumun yanı sıra kablo hurda fiyatları başta olmak üzere 2021 yılının hurda fiyatları sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.
İska Geri Dönüşüm olarak müşterilerimize her daim en iyi seçenekleri sunmak için her gün 7/24saat olmak üzere çalışmaktayız. Bu sebeple hurdalarınızı da en iyi şekilde analiz etmekteyiz. Genel olarak Türkiye’de bulunan hurda firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
Sürdürülebilir bir yaşam için hurda maddelerinizi donanımlı bir şekilde uygulamaktayız. Her durumu göz önüne alarak hurda metal ve hurda kablo konusunda etkin bir süreç gözetmekteyiz. Başta Ankara hurda olmak üzere bizi arayıp hurda satışı yapmak istediğinizde sizlere uzman ekiblerimiz tarafından hurda fiyat teklifi verilir ve sizlerde kabul ettiğiniz zaman hurdalarınız yerinden gelip alım işlemi yapılır.

Hurda Kablo Alanlar

Hurda kablo alanlar konusunda ön planda yer aldığımız bu süreçte İska Geri Dönüşüm olarak ilerleme sağlamaktayız. Bu bağlamda belirtmek gerekir ki kablo hurdası sökülmüş hazır veya sökülmesi gerecek tüm hurda kabloları için İska Geri Dönüşüm olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Temel olarak her çeşit özellikteki kablo hurdanızı sizin yanınıza gelip alım işlemi yapılmaktadır.
Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle binalarda veya çeşitli alanlarda yıkım yapılmadan önce kablo sökümü için tüm ekibimiz her zaman hazırda beklemektedir. Ankara kablo hurda alanlar olarak tüm yıl boyunca hiç ara vermeden sizlere en iyi hizmeti ve en iyi fiyatla daima yanınızdayız. Bu bağlamda kablo hurdası satmak veya almak istediğinizde bizi istediğiniz saate arayabilirsiniz.
Hurda kablo alanlar olarak biz sizlere değerinde fiyat verip nakit ödeme yapmaktayız. Bu bağlamda siz değerli kullanıcılarımızın için her detayı analiz ederek. İska Geri Dönüşüm olarak uzun yıllardır hurdacı sektörün yer alıp önemli adımlara da imza atmış bulunuyoruz. Kablo hurdası olsun gerek demir hurdası olsun gelişen bu dünya çevresinde bizde her gün kendimiz geliştirmeye devam ediyoruz.
Hurda kablo özellikleri konusunda da firma olarak detaylı bir ilerleme sağlamaktayız. Bu bağlamda fiyat politikalarımızı da sizlerin bütçesine hitap edecek şekilde ayarlamaktayız. Bu bağlamda hurda kablo kaynaklı piyasada birçok değişik fiyat listesi bulabilirsiniz. Hurda kablo alımı için bizimle iletişimde kalın

Hurda metal alımı ve fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Son Güncelleme:22/06/2021
CinsiBirim Fiyatı (kg)
Karışık Kablo Hurdası22,00 ₺
Antigron Hurda Kablo25,00 ₺
İç Tesisat Kablosu (NYA)37,00 ₺
Yer Altı Enerji Kablosu24,50 ₺
Hurda Kablo Ttr24,50 ₺
Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo24,00 ₺
Fare Yemez Kablo24,50 ₺

UYARI: Belirtilen fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Ticari amaçla baz alınması için ilgili firmayla iletişime geçilmesi gerekir. Bu fiyatları kullanarak alışveriş yapmak kişi kurumların kendi sorumluluğundadır. Bundan dolayı oluşabilecek problemlerden tarafımız sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerinde sadece kaynak gösterilerek yayımlanabilir.