You are here:
Ankara Krom Hurda

Hurda krom, ülkemizde devamlılığı sağlanan sektörlerden olan geri dönüşüm sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Hurdacılık sektöründe alımı ve satımı çokça kullanılan hurda krom önemli bir yere sahiptir.
Kromun kullanım ve üretim alanlarının fazlalığı ile hemen her alanda kullanılıyor denebilir. Krom genel itibari ile damların kaplanması uygulamalarında, pil yapımında basım işlerinde, çatı olukları işlemlerinde, sanat eşyalarının yapımında kullanılmaktadır. Beraberinde krom sağlık sektöründe de kullanılmakta olup eczacılıkta da kullanılmaktadır.

Hurda krom ile ilgili merak ettiklerinize ve firmamıza gelen sorulara istinaden siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek amacı ile bu yazımızı derledik. Keyifli okumalar dileriz..

Hurda Krom Alımı

Hurda krom alımı, geri dönüşümün en temel noktası olan hurdacılık sektöründe önemli yere sahip bir hurda olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok sektörde ve ürün yapımında kullanılan krom geri dönüştürülerek de değerlendirilmektedir.
Krom hurda türlerinden bahsedecek olursak, çatı oluk krom hurda, rulo halinde sac olarak krom hurda ve eritilen sonrasında kalıp haline dönüştürülen külçe krom hurda ile sınırlı olmaktadır.

Krom paslanmaz özellikte olan metallerdendir. Paslanmaz özelliği ile oldukça değerli bir metaldir. Krom hurda fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Krom çok yüksek sıcaklıklarda eritilir. Rafineri sistemleri eritilerek paslanmaz geri dönüşümü elde edilmektedir. Krom geri dönüşümün temelini oluşturan ise krom jantlardır. Jant fiyatlarından krom çelik fiyatları da oldukça fazla etkilenmektedir.

Krom hurda madeni alıcılar tarafından sık sık tercih edilir ve alınmaktadır. Daha sert metal üretimi yapılmak istendiğinde de olanak sağlayan krom hurda, krom nikel karışımı ile sert ve rigit metaller oluşturulabilmektedir.
Krom hurda da geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren diğer hurda türleri gibi bu alanda firmaların faaliyetlerinde tercihleri arasındadır.

Sürekli değişen ve gelişen dünyada hurda ve geri dönüşümle dünyamıza da atık yerine geri dönüştürülmüş ürünler ile katkıda bulunmak mümkün.
Krom hurda olarak alınan çoğu ürünler arasında krom dolap ve krom kapılar fazlaca alınan metaller arasındadır. Bunun dışında krom kablo kullanımı da yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanımı bittikten sonra hurdaya ayrılabilir ve geri dönüşüme katkı sağlayabilir.
Krom hurda ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Krom hurda kg fiyatı ve krom hurda kaç TL şeklinde çokça soru almaktayız. Sorularınız ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Krom hurda kalite, özellik ve yapısı itibari ile diğer hurda türlerine göre yumuşak ve kolay eritebilen bir hurda türüdür. Külçe krom hurda galvaniz işlerinde kullanıldığı gibi herhangi bir malzemenin parlatılması işlemlerinde de kullanılmaktadır.

Gelişen ve değişen dünyamız için, içinde bulunduğumuz geri dönüşüm sektörü oldukça önemli bir yere sahiptir. Sürdürülebilir bir gelecek ve yaşam için ürünleri geri dönüştürülmesi gereklidir. Bizlerde içinde bulunduğumuz bu sektörde geri dönüşümün sürekliliğini sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Gerekli analizleri yaptıktan sonra hurda kromlarınızı alıyoruz. Geri dönüşüm işlemini hassasiyetle yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hurda krom ve diğer hurda madenler ile ilgili olan sorularınızı sormak için, merak ettikleriniz ve krom hurda kg fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alüminyum alımı ve fiyat bilgilerini incelemek için tıklayınız.